2018-11-16 „Tolerancijos rakto keliu iš širdies į širdį“
2018-11-21
2018-11-16 „Tolerancijos rakto keliu iš širdies į širdį“

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti (toliau Tarptautinė istorinio teisingumo komisija) inicijuoja Tarptautinės Tolerancijos dienos – lapkričio 16-osios paminėjimą Lietuvoje.

Mūsų mokykla kaip ir daugelis Lietuvos ugdymo įstaigų prisijungė prie siūlomos iniciatyvos pavadindama ją „Tolerancijos rakto keliu iš širdies į širdį".

Mokiniai kartu su mokytojais gamino raktus, išsiaiškino bei prisiminė žodžio Tolerancijos reikšmę, aptarė XX a. Lietuvos istorijos faktus, klausėsi įvairių profesijų žmonių pasakojimų ir patys skaitė, kad Tolerancija – kasdieniai žmogiški išmėginimai, kurių atsakingai mokomasi kasdien.

Tolerancijos minėjimo dieną pasitikome su mokykloje gilias tradicijas turinčiu „Laimingo gyvenimo raktu," kuris keliavo iš direktoriaus rankų per visą mokyklos bendruomenę skleisdamas įvairių spalvų gamas, atrakindamas mūsų mintis, jausmus ir įsileisdamas į širdies labirintą šalia esantį kitokį žmogų.

Socialinė pedagogė Marija Misenė