Kėdainių ruoniai 2019
2019-02-05
Kėdainių ruoniai 2019

VASARIS– SVEIKATOS IR GRŪDINIMOSI MĖNUO Kasdienis grūdinimasis, lėto tempo bėgimas, sveikatinimo pratimai ir mankšta – tai pagrindinis sveikatos šaltinis. Jaunas žmogus, suvokęs fizinio aktyvumo svarbą, vis daugiau laiko skiria mėgėjiškam sportui. Kiekvienais metais mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Sporto ir turizmo skyriaus organizuojamoje vasario mėnesio grūdinimosi šventėje „Kėdainių ruoniai – 2019”. Kėdainių rajono Dotnuvos pagrindinės mokyklos mokiniai niekada nepraleidžia progos išsimaudyti šaltame vandenyje ir parodyti kitiems jaunuoliams, kaip reikia turiningai praleisti laisvalaikį. Net vienuolika mokyklos mokinių užsiregistravo dalyvių sąraše, jie nepabūgo šaltos žiemos ir ryžosi išbandymui – ruonių maudynėms Babėnų šilo karjere. Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Sporto ir turizmo skyriaus atminimo medaliais ir Visuomenės sveikatos biuro dovanėlėmis. Pasivaišinę sveiku maistu ir sušilę nuo žolelių arbatos toliaus tęsėme savo veiklą LSU Kėdainių Aušros progimnazijos baseino patalpose. Bet šis renginys dar nesibaigė, laukiame tęsinio respublikinėje šventėje „Palangos ruoniai 2019”.

Socialinė pedagogė Marija Misienė