2012-11-14 Sveikos mitybos diena
2012-11-15
2012-11-14 Sveikos mitybos diena

Renginyje dalyvavo 6,7 klasių mokiniai ir jų tėveliai. Renginio tikslas įsimintinai pažymėti tarptautinę sveikos mitybos dieną. Atkreipti dėmesį į sveikos mitybos bei judėjimo būtinybę, pamankštinant ne vien raumenis, bet ir protą.
6 klasės mokiniai pristatė 8 sveikos mitybos žingsnius.
Vyko sveikatiadiški debatai. Mokinių komandos diskutavo tema „Reikia valgyti vien vaisius ir daržoves norint būti sveiku“. Tėvelių komandos nagrinėjo temą „Nesveikas maistas neegzistuoja“. Komandoms buvo įteikti padėkos raštai. Visi debatų dalyviai vaišinosi vaisiais.
Mokiniai ir jų tėveliai galėjo dar labiau įsigilinti į sveikos ir subalansuotos mitybos aspektus, praturtinti savo žinias naujais faktais. Manome, kad tai paskatins tėvelius aktyviau dalyvauti mokyklos renginiuose, domėtis popamokine mokinių veikla.

Renginį organizavo L. Lauciuvienė, G. Vyšniauskienė.
Tekstas ir nuotraukos L. Lauciuvienės.