Stalo futbolas
2019-03-28
Stalo futbolas

Nuo 2019 m. lapkričio 19 d. Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pradėjo įgyvendinti projektą ,,Elgsenos keitimo iniciatyvos Kėdainių rajono vaikams ir jaunimui‘‘ Dotnuvos pagrindinėje mokykloje. Visos vykdomos veiklos mokiniams labai  patinka, kadangi susijusios su fiziniu aktyvumu.

II - asis etapas – Sveikos gyvensenos, kūno kultūros ir aktyvaus laisvalaikio kaip bendrosios kultūros dalies skatinimas, kurį vykdo mokyklos mokytojai, pagal numatytą planą.

Mokiniai buvo supažindinti su stalo futbolo taisyklėmis. Aktyviai žaidžia 1–4 ir 5–10 kl. mokiniai.

Kovo 25 d. vyko 5–10 kl. mokinių stalo futbolo varžybos. Laimėjo 9 kl. mokiniai Gerardas ir Vilius. Sveikiname nugalėtojus.

Mokytoja Lilija Lauciuvienė