Projektas „Sveikos gyvensenos, kūno kultūros ir aktyvaus laisvalaikio skatinimas“
2019-09-09

Prasidėjus naujiesiems mokslo metams tęsėme projektą – Sveikos gyvensenos, kūno kultūros ir aktyvaus laisvalaikio kaip bendrosios kultūros dalies skatinimas, kurį vykdo mokyklos mokytojai, pagal numatytą planą.

Vyko šios veiklos: ,,Pradėk naują - sveiką dieną‘‘, akcija ,,Apibėk mokyklą‘‘, ,,Šiaurietiškas ėjimas‘‘, futbolo varžybos.

Projekto tikslas – ugdyti projekto dalyvių nuostatą sveikai ir aktyviai gyventi;  plėtoti  galimybes, sudarant palankias sąlygas ugdymuisi, saviraiškai ir bendravimui, dalyvaujant įvairiose veiklose.

Dalyviai kartu mokėsi pozityvaus bendravimo formų.

Džiaugiamės, kad mokiniai entuziastingai priima sveikos gyvensenos idėjas.

Mokyt. Lilija Lauciuvienė