Mokinių simpoziumas „Dievo tarnaitė Adelė Dirsytė- moteris, ateitininkė, mokytoja, kankinė“
2019-10-15

Mūsų mokyklos 8 klasės mokiniai spalio mėn. 25 dieną  dalyvavo simpoziume, skirtame paminėti A.Dirsytės  111 gimimo metines Kėdainiuose LSU „Aušros“ progimnazijoje. Aštuntokai dorinio ugdymo (tikybos) pamoku metu susipažino su A.Dirsytės asmenybe ir iliustravo pasirinktas jos maldas. Renginys prasidėjo Kėdainių dekanato kun.N.Martinkaus sveikinimo žodžiu ir visų  bendra malda. Mokiniai iš Kėdainių ir Jonavos mokyklų  pristatė atliktus darbus piešinius, įvairiai perašytas ir įryštas A.Dirsytės maldas, skaitė jos maldas, dainavo dainas, šoko liaudies šokius.  Po to dalyvavo spektaklyje „Be skambučio“. Spektaklis vyko skirtingose mokyklos erdvėse, aktoriai dalinosi savo asmenimėmis patirtimis. Simpoziumas baigėsi bendru spektaklio aptarimu ir pasidalinimu mintimis bei įžvalgomis.

Dėkoju 8 klasės auklėtojai Lilijai Lauciuvienei už bendradarbiavimą ir pagalbą.

Lina Vaicekauskaitė

Dorinio ugdymo mokytoja