Play math Vaidiname uždavinius
2019-11-27
Play math Vaidiname uždavinius

Lapkričio 26 d.  mokykloje vyko matematikos pamoka, per kurią visi mokėsi žaisdami. Šis edukacinis užsiėmimas – tai teatrinė simuliacija skirta išspręsti darbo uždavinį. Mokiniai susiskirsto vaidmenimis ir režisieriaus moderuojami pradeda vaidinti matematikos uždavinį. Taip visi mokiniai įtraukiami į teatrinį vyksmą, kuris leidžia patirti, suvokti ir atrasti teisingą uždavinio atsakymą. Dabartinio pasaulio iššūkius atitinkantis edukacinis užsiėmimas aktyvuoja ir lavina ne tik matematinius gebėjimus, bet ir kūrybinio mąstymo įpročius (vaizduotę, smalsumą, atkaklumą, nuoseklią praktiką, ir bendradarbiavimą).

Mokytis matematikos dar niekada nebuvo taip smagu!

Matematikos mokytoja Lilija Lauciuvienė