Advento vainikas iš kankorėžių
2019-12-03
Advento vainikas iš kankorėžių

Gruodžio 2 d. 5-10 klasių mokiniai buvo kviečiami į Advento vainiko gamybos dirbtuvėles, kurios metu  kiekvienas pasigamino ne tik gražiausius vainikus, bet ir sužinojo Advento laikotarpio reikšmę plačiąja prasme. Bibliniais laikais, regis, visi žinojo, kaip pasitikti tai, kas ateina. Žinojo, tikėjo ir mokėjo laukti. Tarsi visa žmonijos istorija iki Kristaus buvo Adventas – laukimo metas. O kaip visa tai suprasti šiandien, technologijų ir skubėjimo amžiuje? Todėl edukacijos metu  buvo  siekiama dalyviams suteikti žinių bei kultūrinės patirties, ką Advento laikotarpis turėtų reikšti mūsų šiuolaikiniam gyvenimui. Dėkojame renginio vedėjai Eglei atvykusiai iš Vilniaus.

Mokytoja Lilija Lauciuvienė