Informacija dėl nuotolinio mokymosi SVARBU!
2020-03-20
Informacija dėl nuotolinio mokymosi SVARBU!

Atsižvelgiant į šalyje susiklosčiusią situaciją, bei ŠMSM nurodymus, mokykla rengiasi galimam nuotoliniam mokymui(si). Svarstome visas galimybes ugdymo procesą organizuoti nuotoliniu būdu bei tinkamai jam pasiruošti.

Todėl jūsų prašome:

1. Užtikrinti mokiniams galimybę naudotis interneto prieiga ir kompiuteriu namuose pamokų metu, dirbsime pagal 2 pusmečio pamokų tvarkaraštį.
  2. Klasių auklėtojams atsiųskite kontaktus, kuriais mokytojai galėtų susisiekti su mokiniu: mokinio el. pašto adresą ir telefono Nr.
  3. Elektroninis paštas turi būti gmail. paskyroje. Jei tokio neturite, prašome susikurti.
  4. Informacija teikiama: direktorius tel 865249900 - bendrais klausimais, viljasi@gmail.com - informacinių technologijų klausimais.