Stovykla „Būk aktyvus - nenuobodus“
2020-09-24
Stovykla „Būk aktyvus - nenuobodus“

Antroji stovyklos diena- išvykų diena!

Rytinę mankštą šiandien vedė pats mokyklos direktorius. Aktyviai ir labai smagiai pajudėjome! Nuoširdžiai dėkojame jam! Po pietų lankėmės LAMMC Žemdirbystės institute, Genetikos ir fiziologijos laboratorijoje. Ten mums vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Rita Armonienė pravedė labai įdomią edukacinę pamoką apie augalų genetiką, parodė laboratoriją, leido pasijusti mokslininkais, pabuvojome šaldymo kamerose, šiltnamiuose. Po to keliavome į Akademijos kultūros centrą. Čia labai smagiai vaikams pravedė žaidimus, už teisingai atsakytą klausimą įteikė dovanų po knygą. Dar vėliau vykome į Kėdainių areną stebėti Kėdainių krepšinio klubo "Nevėžio - Optibet" treniruotės. Turėjome galimybę iš arti susipažinti su jų darbu. Buvo labai smagi ir aktyvi diena!

Stovyklos vadovė Lina Ropė