Judumo savaitė
2020-09-25
Judumo savaitė

Labai smagiai pradėjome judumo savaitę, nes į mokyklą mokiniai atvyko tokiomis transporto priemonėmis, kurias buvo geriausiai įvaldę, t. y. paspirtukais, dviračiais, riedučiais. Su kiekviena diena eismo dalyvių vis daugėjo, nes, kaip sakoma, tinkamas pavyzdys "užkrečia" ir kitus. O likusieji mokinukai į mokyklą ėjo pėstute ir skaičiavo savo žingsnius naudodamiesi įvairiomis programėlėmis. Vaikai mokėsi vaikščioti su lazdomis, aktyviai tam ruošėsi.  Judėdami drauge džiaugėsi gamtos vaizdais ir draugų draugija. Patys vyriausieji, dešimtokai, į mokyklą užsinorėjo atstriksėti per spalvotus ir žaismingus lankus. Visa tai jiems suteikė daug džiaugsmo, nes prisiminė vaikystės dienas. Pradinukai kūrybingai atskleidė aktyvaus judėjimo mintį ir svarbą, susiedami su futbolo žaidimu bei dešimtokų parinkta daina šiam vaizdo įrašui. Šias veiklas pasirinkome pasitardami su mokyklos mokinių tarybos nariais, leidome laisvai pasirinkti vaikams, kad jiems patiems  būtų įdomu ir smagu. Taip pat  spėjome sudalyvauti ir solidarumo akcijoje "Gelbėkime vaikus". Žodžiu, judėti mokiniams patiko, jų nereikėjo skatinti, patys ėmėsi iniciatyvos.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Indrė Giedraitienė