Interaktyvi viktorina, skirta Vasario 16-ąjai paminėti
2021-02-12
Interaktyvi viktorina, skirta Vasario 16-ąjai paminėti

Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, trečios klasės mokiniai kartu su eTwinning projekto „STEAMuko draugai“ partneriais iš Telšių „Germanto“ progimnazijos ir Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazijos, dalyvavo interaktyvioje Kahoot viktorinoje „Ką aš žinau apie Lietuvą?“.

Dalyviams teko prisiminti mūsų valstybei reikšmingas istorines datas ir įvykius, krašto vietoves, žymius žmones. Viktorinos dalyviai parodė ne tik savo geras žinias apie Lietuvą, bet ir džiaugėsi sužinoję bei atradę naujų dalykų, galimybe kūrybiškai ir nuotaikingai paminėti Lietuvos 103-iąjį gimtadienį.

Trečios klasės mokytoja Neringa Kapočienė