Ketvirtokų paskutinis skambutis
2021-06-22
Ketvirtokų paskutinis skambutis

Birželio 16 d. – paskutinė mokslo metų diena pradinukams. Šią šiltą vasaros dieną mūsų mokyklos ketvirtokams nuaidėjo paskutinis  skambutis.  Šventę vedė trečios klasės mokiniai ir mokytoja.  Mokyklos direktorius Rimantas Urbonavičius pasveikino ketvirtokus sėkmingai baigus pradinio ugdymo programą, įteikė pradinio ugdymo išsilavinimo pažymėjimus. Už puikų, labai gerą ir gerą mokymąsi, dalyvavimą įvairiuose konkursuose, direktorius įteikė garbės raštus ne tik ketvirtos, bet ir pirmos, antros bei trečios klasės mokiniams.

Ketvirtokus nuotaikingai su eilėraščiais ir dainelėmis, bei saldžiomis dovanomis sveikino visų pradinių klasių mokiniai bei mišrios priešmokyklinės grupės vaikučiai. Atsisveikinimo žodį tarė ketvirtos klasės mokytoja Jolanta Steponavičienė, linkėjo sėkmės tolesniame kelyje, kiekvienam dovanojo po varpelį ir knygą.

Ketvirtokai perdavė testamentą, raktą trečiokams ir palinkėjo būti tikrais pradinės mokyklos šeimininkais.

Trečios klasės mokytoja Neringa Kapočienė