Indėnų būgnų ir dainų ratas
2021-10-12
Indėnų būgnų ir dainų ratas

Spalio 11 d. Dotnuvos pagrindinėje mokykloje vyko edukacinė programa  „Indėnų būgnų ir dainų ratas“, kurioje dalyvavo 1–10 klasių mokiniai. Per šį išskirtinį indėnų muzikos instrumentų ir dainų ritualą kiekvienas dalyvis gavo indėnišką instrumentą, būgną ar barškutį, su kuriais lavino tam tikrus muzikos ritmo ir dainavimo gebėjimus. Mokiniai patyrė, kad užsiėmimas su  būgnais prasklaido pilkus debesis, žmonės jaučiasi pozityviau, būgnai energizuoja ir padeda paleisti baimę, blogas mintis ir emocijas, atveria kelią į pasitikėjimą, džiaugsmą ir laimę. Vaikai suprato, kad tai būdas pažinti save ir atverti savo prigimtines savybes, gebėjimus, kuriuos turime kiekvienas, siekiant sėkmingo, laimingo ir darnaus gyvenimo.

Mokytoja Rolana Petronienė