Projektas „Olimpinis mėnuo 2021“
2021-11-10
Projektas „Olimpinis mėnuo 2021“

Spalio 2- 29 dienomis visi pradinių klasių mokiniai dalyvavo projekte„Olimpinis mėnuo 2021“ Tai – LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, LR Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto inicijuotas projektas pradinių klasių moksleiviams.

Pagrindinis šio projekto tikslas- skatinti pradinių klasių moksleivių fizinį aktyvumą. Rudenį vykstančio projekto metu pradinių klasių moksleiviai supažindinami su sportu ir sveika gyvensena, skatinami aktyviai laiką leisti pertraukose tarp pamokų ir, jei įmanoma, pamokose, kur išbandomos įvairios mankštos ir žaidimai. Projektas suskirstytas į veiklas 4 savaitėms, turinčias atskiras temas: fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, emocinės sveikatos, kokybiško poilsio. Kiekvieną savaitės temą pristatyti padėjo superherojai:Ąžuolas, Una, Amis ir Luka , kurių plakatai puošė klases. Projekto veiklos apėmė ne tik teorinį susipažinimą su įvairiomis rekomendacijomis apie fizinį aktyvumą, sveikos mitybos naudą, kaip mokytis įveikti nerimą, mokėti atsipalaiduoti bei kokybiškai pailsėti. Visą mėnesį kiekvieną dieną mokiniai atliko įvairius pratimus ir užduotis, žaidė žaidimus, aktyviai mokėsi. Nors projektas „Olimpinis mėnuo 2021“ ir baigėsi, bet tikimės, kad mūsų pradinukai atostogų metu ir po jų, nenustos mankštintis, sveikai užkandžiauti ir rūpintis savo bei kitų emocine sveikata.

Pradinių klasių mokytoja Živilė Naujalienė