Kalėdinės savaitės renginiai
2022-01-10
Kalėdinės savaitės renginiai

2021 metų gruodžio 20-23 dienomis mokykloje vyko Kalėdinės savaitės renginiai: kalėdinio šokio diena, sveikinimų diena, pižamų diena, „Kalėdinio ryto“ staigmena. Renginius organizavo mokyklos Mokinių taryba. Pirmąją savaitės dieną mokiniai pagal kalėdines dainas šoko įvairiausius šokius, antrąją – originaliai pasveikino visą mokyklos kolektyvą su artėjančiomis šventėmis, sveikinimais išpuošė mokyklos sienas ir koridorius, o gruodžio 23 d. vyko tarsi karnavalą primenanti pižamų diena, mokiniai mankštinosi kartu su mokytojais. Paskutinę savaitės dieną pradėjome nuo „Kalėdinio ryto“ staigmenos: mokytojus ir mokinius pasitikome šilta arbatėle su imbieriniais sausainiais, kalėdinėmis dainomis, po pamokų vyko renginys „Kalėdos artėja“. Gera nuotaika ir neįprasta veikla džiugino visą mokyklos kolektyvą, o patirtos emocijos dar labiau sustiprino laimės pojūtį.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Indrė Giedraitienė