Pradinių klasių mokslo metų užbaigimo šventė.
2022-06-15
Pradinių klasių mokslo metų užbaigimo šventė.

Birželio 10 d. mūsų mokykloje vyko pradinių klasių mokininių mokslo metų užbaigimo šventė. Šią šventę paruošė ir vedė trečios klasės mokiniai.

Ketvirtokus  su paskutinio skambučio švente pradinėje mokykloje nuotaikingais pasirodymais sveikino mišri priešmokyklinio ugdymo grupė, pirmokai ir antrokai. Trečiokai parengė egzaminą ir patikrino, ar tikrai ketvirtokai pasiruošę eiti į penktą klasę. Mokinius pasveikino mokyklos direktorius R.Urbonavičius ir išdalijo ketvirtokams išsilavinimo pažymėjimus ir padėkos raštus .Šventėje taip pat dalyvavo miestelio seniūnas M.Tvaravičius. Jis tarė sveikinimo žodį ir padovanojo mokiniams padėkas už dalyvavimą projekte „Mano miestelio pašto ženklas”. Šio projekto paroda vyksta Dotnuvos seniūnijoje.

Palinkėję vasaros džiaugsmus kabinti šaukštais ,gerų atostogų, išsiskyrėme iki rudens.