2012-12-21 Karnavalas
2012-12-30
2012-12-21 Karnavalas

Paskutinį Advento penktadienį, gruodžio 21 dieną, Dotnuvos pagrindinės mokyklos foje nušvietė žibintų šviesa, liudijanti Advento pabaigą ir kūdikėlio Jėzaus užgimimo laukimą. Pradinių klasių mokiniai suorganizavo originaliai pagamintų žibintų parodėlę.

Saviraiškos būrelio nariai pakvietė į lėlių teatro spektakliuką “Nykštukų pasaka”, kurį režisavo ir eiliuotą scenarijų sukūrė būrelio vadovė N. Bajoriūnienė. Spektakliuko idėja – šviesos paieškos tamsiuoju  metų laiku. Pagrindiniai personažai – požemių   nykštukai, keliauja į žemę šviesos ieškoti. Šviesos simboliai – žibintai.

Kalėdinį renginį nuotaikingai baigė vyresniųjų klasių mokiniai,  surengę karnavalinių chorų varžytuves.

Mokyklos direktoriaus R. Urbonavičiaus saldžiaisiais prizais apdovanoti bei gražių linkėjimų palydėti į kalėdines atostogas, mokiniai ir jų tėveliai  džiaugėsi prasminga , nuotaikinga Kalėdų švente.

Tekstas  N. Bajoriūnienės. Nuotraukos G. Vyšniauskienės