Velykinis margutis
2023-04-03
Velykinis margutis

Kovo 31 d. 1–5 klasių mokiniai dalyvavo nuotaikingoje edukacijoje „Velykinis Margutis“. Edukacijos metu vaikai susipažino su Gavėnios, Verbų sekmadienio, Velykų ir Atvelykio tradicijomis bei papročiais. Kartu su Velykų bobute mokiniai nukeliavo į seniausius laikus, kada kūrėsi pasaulis ir išgirdo netikėtų dalykų. Tai Velykė gano Velykų zuikučius, tai ji primargina margučių – spalvotų geriems vaikams, juodų – neklaužadoms. Edukacijos metu kiekvienas galėjo  save įsivertinti – kokio kiaušinio yra vertas? Su Velyke mokiniai žaidė žaidimą „Skrenda-neskrenda“, o iš kiškio miltų pasigamino konditerinį gaminį – margutį.

Pradinių klasių mokytoja Rolana Petronienė