Pasaulinė gyvūnų diena
2023-10-04
Pasaulinė gyvūnų diena

Visame pasaulyje kiekvienais metais spalio 4 d. yra minima Pasaulinė gyvūnų diena, kurios tikslas – paskatinti susimąstyti apie gyvūnijos apsaugą. Dotnuvos pagrindinės mokyklos mišrios priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokiniai šiai dienai paminėti  atkreipti, dėmesį į beglobius gyvūnus inicijavo akciją „Padovanok beglobiui dovaną“. Akcijos metu visą savaitę mokiniai mokėsi apie gyvūnus, jų priežiūrą, kaip tinkamai elgtis su jais. Surengė piešinių parodą „Mano augintinis“. Vaikai, lydimi tėvelių, atsinešė savo augintinius į mokyklą, supažindino, pasakojo apie juos. O didžiausia dovana ir puikus akcijos finišas – visos  Dotnuvos mokyklos mokinukų  paaukotas maistas beglobiams gyvūnams. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šios akcijos. Tikimės, kad įstaigos ir tėvų bendras darbas, bendro tikslo siekimas vaikams buvo puikus pavyzdys, kaip reikia mylėti gyvūnėlius.