2013-01-10 „Knygų kalėdos“
2013-01-14
2013-01-10 „Knygų kalėdos“

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kvietė prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos“ ir papildyti mokyklų bibliotekas naujomis knygomis. Į šį renginį gražiai įsiliejo ir mūsų mokykloje skelbta akcija „Dovanoju knygą bibliotekai“, kuri tęsis iki balandžio mėn.1d.
                      Mūsų mokyklos bibliotekos fondą papildė 36 knygos. Tai ne vien grožinė literatūra, bet ir žodynai.
 Knygas dovanojo:      režisierius Vytautas V. Landsbergis, Antanas Mališauskas savo parengtą knygą „ Medžioklė Lietuvoje 1941-2007m“ (su autografu), direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stasė Šaulinskienė (4vnt.), mokytoja Lilija Lauciuvienė (6vnt.), mokytoja Genovaitė Vyšniauskienė(4vnt.), mokytoja Nijolė Mykolaitienė (2vnt.), 6 klasės mokinė Austėja Petrošiūtė (3vnt.), 7 klasės mokiniai dovanojo rusų-lietuvių kalbų žodyną.

Galbūt Jūsų knygų lentynoje atsirado kelios perskaitytos knygos, kuriomis norėtumėte pasidalinti su kitais?   Akcija vyks iki 2013m balandžio 1d.

Bibliotekininkė G. Vyšniauskienė