2013-01-22 Popietė „Maironio poezijos įkvėpti“
2013-02-04
2013-01-22 Popietė „Maironio poezijos įkvėpti“

Sausio 22d. mūsų mokykloje vyko popietė „Maironio poezijos įkvėpti“, skirta paminėti Maironio 150 gimimo metines, kurioje dalyvavo 7-9 klasių mokiniai. Į svečius atvyko  Vinco Svirskio pagrindinės mokyklos jaunųjų žurnalistų būrelio nariai, kurie pristatė savo projektą „Maironio poezijos įkvėpti“ papasakojo kaip sekėsi fotografuoti, parinkti  Maironio eiles fotografijoms.  Mūsų mokyklos mokiniai Laura ir Matas skaitė Maironio eiles. Mokiniai bendravo, diskutavo, domėjosi paroda, dalinosi įspūdžiais.

Su Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinės mokyklos mokinių fotografijų parodėle galite susipažinti mokyklos bibliotekoje.

Susitikimą organizavo mūsų mokyklos lietuvių kalbos mokytoja Asta Butrimaitė, bibliotekininkė Genovaitė Vyšniauskienė ir Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja Žydrė Svetikienė.

Tekstas ir nuotraukos G. Vyšniauskienės