2013-02-27 Meninio skaitymo konkursas
2013-02-28
2013-02-27 Meninio skaitymo konkursas

2013 metų vasario 27 dieną mokykloje vyko tradicinis kasmetinis meninio skaitymo konkursas. Lietuvos Respublikos seimas 2013 metus paskelbė Tarmių metais, todėl mūsų penktų – šeštų klasių mokiniai meninio skaitymo konkurse dalyvavo po „Tramatulio“ vėliava. Mergaitės skaitė kūrinėlius žemaitiškai, aukštaitiškai, dzūkiškai. Geriausiai pasirodė penktokė Aistė Vosilytė, ne blogiau skaitė ir šeštokė Brigita Ivoškevičiūtė, penktokės Raimonda Rubinskaitė, Kristina Bankauskaitė, Kristina Jankauskaitė. Mergaitės apdovanotos Padėkos raštais ir asmeninėmis dovanėlėmis.

Vyresnėliai paminėjo Kristijoną Donelaitį, kutio 300 gimimo metines minėsime 2014 metais. Geriausiai konkurse pasirodė dešimtokė Aistė Ožarovskytė. Gražiai deklamavo septintokai Nerijus Miknevičius, Austėja Mandravickaitė, Laura Ignatavičiūtė. Visi deklamatoriai apdovanoti Padėkos raštais ir knygomis, kad skaitytų, knygų nepamirštų.
Dėkojame dalyvavusiems ir tikimės, kad ateinančiais metais sulauksime gausesnio dalyvių būrio. 2014 bus paskelbti Donelaičio metais, todėl ieškokime eilėraščių apie Donelaitį, skaitykime ir mokinkimės atmintinai jo „Metus“.

Tekstas Ninos Kučinskienės, nuotraukos Genovaitės Vyšniauskienės.