2013-02-28 Atvira istorijos ir etikos pamoka
2013-03-04
2013-02-28 Atvira istorijos ir etikos pamoka

2013 m. vasario 28 d. šeštoje klasėje vyko integruota istorijos ir etikos pamoka „Mes lietuviai“, kurią vedė istorijos mokytojas Saulius Oscinauskas ir etikos mokytoja Jovita Šulcienė.  Prisimindami jau mokykloje vasario 16 d. paminėtą  valstybės atkūrimo dieną ir pasitikdami kovo 11 –  Lietuvos nepriklausomybės  atkūrimo dieną, mokiniai svarstė, kaip kiekvienas žmogus privalo išreikšti savo meilę Tėvynei, kokius darbus kiekvienas galime nudirbti savo šalies labui.
Darbas grupėse buvo organizuotas pagal Lietuvos valstybės vėliavos spalvas: GELTONĄ , ŽALIĄ IR RAUDONĄ. Kiekviena komanda apibūdino šių spalvų  reikšmę ir prasmę, įvardijo svarbiausius Lietuvos Respublikos simbolius, nubraižytuose Lietuvos valstybės kontūruose nupiešė, apibūdino ir pristatė  vietas, kuriomis galime didžiuotis, apie kurias papasakotume iš kitų kraštų atvykusiam
žmogui.
Pamoka mokiniams padėjo suprasti, kad meilė tėvynei nebūtinai turi reikštis ypatingai dideliais darbais. Meilę tėvynei išreiškiame saugodami ir puošdami jos aplinką, brangindami gimtąją kalbą, kultūrą, papročius.
Pamoką stebėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stasė Šaulinskienė, mokytoja Genovaitė Vyšniauskienė.

Tekstas Jovitos Šulcienės, nuotraukos G. Vyšniauskienės.