2013-03-04 Kaziuko mugė
2013-03-10
2013-03-04 Kaziuko mugė

Kovo 4 dienos ryte pradinių klasiųmokiniai į mokyklą rinkosi nešini pintinėmis, dėžutėmis, padėklais. Mokykloje šurmuliavo  Kaziuko mugė. Šaunūs pardavėjai mokyklos fojė per pertrauką išdėliojo savo prekes. Ir ko tik čianebuvo, galėjai ir akis paganyti, ir skrandį palepinti. Trečios klasės mokiniai siūlė pyragų, spurgų, sausainių, žagarėlių. Didelio susidomėjimo sulaukė Gabijos, Monikos, Austės darbeliai – iš karoliukų suverti papuošalai, suvenyrai. Austės mama siūlė paragauti naminės giros.  Visus stebino Deimino virti ledinukai. Gardžiai kvepėjo pirmokės Ugnės sveikuoliški saldumynai su saulėgrąžomis, razinomis, riešutais.  Labai linksmai nusiteikusi prekiavo Emilija. Gražiai pirkėjus aptarnavo Vesta, Ignas, kaip tikras „gaspadorius“  mokėjo  pareklamuoti savo prekes, siūlė pirma paragauti, o tik paskui pirkti. Septintokas  Nerijus ir jo sesė Severina siūlė savo gamintą „tinginį“. Skambant liaudiškai muzikai prekyba vyko gyvai. Šventė tęsėsi ir klasėse. Vieni džiaugėsi pirkiniais, kiti skaičiavo pelną. Kiekvienas nupirko lauktuvių savo mamoms, broliams, sesėms.
Tekstas ir nuotraukos G. Vyšniauskienės