2013-03-13-15 „Pusryčių fiesta“
2013-03-14
2013-03-13-15 „Pusryčių fiesta“

Renginio tema: Pusryčių fiesta“  – projekto „Sveikatiada“  sudėtinė dalis.
Organizatoriai: mokytojos Lilija Lauciuvienė,  Nina Kučinskienė,  Asta Butrimaitė,  Genovaitė Vyšniauskienė.
Data: 2013 kovo 13-15 dienomis
Iniciatyvos tikslas –
  atkreipti dėmesį į pusryčių, kaip labai svarbios sveikos mitybos grandinės dalies, naudą ir būtinumą skatinant moksleivius pradėti dieną sveikai ir skaniai pasistiprinus.
Veikla:     Pirmiausia, fiestos išvakarėse įsirengėme pusryčių zoną – t.y. pasipuošėme patalpas, kuriose vyks šventė. Pasirinkome mokyklos antrojo aukšto fojė. Išpuošėme ją taip, kad visiems užsukusiems nekiltų klausimų – čia vyks „Sveikatiados pusryčių fiesta“!  Įvairūs plakatai ant sienų –  „Sveikatiados“ logotipai, įvairių patiekalų nuotraukos bei piešiniai, vaikų sugalvoti šūkiai apie pusryčius.
  Klasės susikūrė vieną didžiulį stalą – juk pusryčiauti smagiausia visiems kartu prie vieno stalo. Būtinas atributas buvo – staltiesė. Nesvarbu, ar tai tėvelių siūta, ar pačių moksleivių pagaminta iš popieriaus. Sveikatiados pusryčių fiestos metu mokiniai susipažino   su įvairių pasaulio šalių pusryčių tradicijomis bei įprastais pusryčių patiekalais ir patys pasigaminę juos skanavo, taip pat vaišino mokyklos direktorių, pavaduotoją  ir mokytojus.
Sveikai gyventi yra smagu!

Tekstas ir nuotraukos L. Lauciuvienės.