Savivalda
2023-09-07

Mokyklos taryba – aukščiausia mokyklos savivaldos institucija, teikianti mokinių, jų tėvų (globėjų, rūpintojų) ir mokytojų atstovus svarbiausiems mokyklos veiklos tikslams numatyti ir uždaviniams spręsti.

Donatas Jodenis – pirmininkas

Mokytojai:

Indrė Giedraitienė
Vytautas Petrauskas

Donatas Jodenis

Mokiniai:

Nedas Balčytis 10 klasė
Vytautas Valikonis 9 klasė

Dalius Valys 10 klasė

Tėvai:

Sigita Gaurilčikaitė
Rasa Sankauskienė
Gražina Eismontienė

Andrius Balandis, Dotnuvos bendruomenės centro pirmininkas

Mokytojų taryba - nuolat veikianti mokyklos savivaldos institucija mokytojų profesiniams bei bendriems ugdymo klausimams spręsti. Ją sudaro mokyklos vadovai, visis mokytojai ir kiti tiesiogiai ugdymo procese dalyvaujantys darbuotojai.

Mokinių taryba

Alicija Šimatonytė, 10 klasė – pirmininkė

Indrė Giedraitienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė – kuratorė

Metodinė taryba:

Stasė Šaulinskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui - pirmininkė

Jolanta Steponavičienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja - priešmokyklinės ugdymo grupės ir pradinių klasių mokytojų metodikos grupės pirmininkė.

Donatas Jodenis, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas - bendrojo ugdymo dalykų metodikos grupės pirmininkas.

Indrė Giedraitienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė - klasių auklėtojų metodikos grupės pirmininkė.