Prioritetai, tikslai, uždaviniai
2023-09-07

2023 metų tikslai ir uždaviniai:

1.      Tikslas. Gerinti ugdymo(si) kokybę siekiant mokinio kaip asmenybės ūgties:

1.1.   Aktualizuoti, personalizuoti ir įprasminti ugdymo turinį.

1.2.   Stiprinti bendruomenės motyvaciją.

1.3.   Sudaryti sąlygas mokiniams ugdytis šiuolaikiniam gyvenimui būtinas kompetencijas.

1.4.  Tobulinti mokinio pažangos ir pasiekimų stebėjimą, matavimą ir fiksavimą.

1.5.  Tobulinti mokytojų kompetencijas atnaujintų Bendrųjų ugdymo programų ir įtraukiojo ugdymo diegimo klausimais.

2.    Tikslas. Kurti saugią socialinę emocinę aplinką ir pasidalytąja lyderyste bei partneryste grįstą kultūrą:

2.1.   Analizuoti įtraukųjį ugdymą reglamentuojančius dokumentus ir pritaikyti mokyklos kontekste.

2.2.  Kurti aktyviai sveikatą stiprinančią ir tvarumo idėjas puoselėjančią bendruomenę.

2.3.  Atnaujinti edukacines erdves ir aplinkas, pritaikytas skirtingiems ugdymo(si), sveikatinimo, bendravimo ir poilsio poreikiams.

2.4.  Skatinti pasidalytąją lyderystę, įgalinant savivaldą, mokinių tėvus (globėjus, rūpintojus) ir stiprinti bendradarbiavimą su socialiniais partneriais ir vietos bendruomene.

New layer...